< < Misafir Çalışanımız Bilg. İşl. Samet AKTAŞ'ı Asli Görev Yerine Uğurladık

Misafir Çalışanımız Bilg. İşl. Samet AKTAŞ'ı Asli Görev Yerine Uğurladık

21 Haziran 2021

Genel idari hizmetler kadromuzun misafir çalışanı Bilg. İşl. Samet AKTAŞ fakültemizdeki geçici çalışma süresini tamamlayarak, İnönü Üniversitesindeki asli görev yerine döndü.

     İnönü Üniversitesinin Fen Edebiyat Fakültesinde Bilgisayar İşletmeni kadrosunda görev yapmakta olan Samet AKTAŞ, 657 sayılı DMK'nın Ek-8. maddesi hükümleri kapsamında; kendi istemi ve İnönü Üniversitesi Rektörlüğü ile Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü arasında yapılan mutabakat çerçevesinde geçici süreliğine üniversitemizde görevlendirilmişti. Üniversitemiz Rektörlüğünün onayıyla 01 Kasım 2019'da fakültemizde göreve başlayan, çalışma ortamımıza kısa süre içerisinde uyum sağlayan, mesleki bilgi, birikim paylaşımına önem veren ve personel işleri birimimizde başarılı çalışmalara imza atan AKTAŞ, 18 Haziran 2021'de fakültemizdeki görevinden ayrıldı.

   Birimimizde görev yaptığı zaman dilimi içerisinde çalışkanlığı, disiplini, uyumu, özverisi ile hatırlayacağımız, hoş sohbeti, nezaketi, gülen yüzü, yardımsever ve vefalı kişiliği ile hoş bir sâdâ bırakan değerli çalışma arkadaşımız Samet AKTAŞ'a, Fakültemize verdiği kıymetli katkılarından ötürü teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını temenni ederiz. Ayrıca üniversitemizin Diş Hekimliği Fakültesinden bu yıl mezun olan ve aramızda olmasına vesile olan kızı Selva AKTAŞ’a mesleki kariyerinde başarılar diler, hayat yolculuğunun Bolu durağında da kendisini yalnız bırakmayan değerli eşine şükranlarımızı sunarız. 

      Yolunuz ve bahtınız açık olsun AKTAŞ ailesi…

FAKÜLTE DUYURULARI

Top